Hat ország makettépítői mutatták be legsikeresebb alkotásaikat március 3-án és 4-én Szolnokon. Az országosnak nevezett, de valójában nemzetközi makettkiállítást és -versenyt az MH 86. Szolnok Helikopter Bázis, a Szolnoki Makettezők Baráti Köre, a martfűi Turul Makettklub és − első alkalommal társrendezőként − a kecskeméti Puma Makettklub szervezte.
Román, szlovák, lengyel, ukrán, szerb és magyar makettezők mutatták be kicsinyített müremekeiket március első hétvégéjén a szolnoki repülőbázis müvelődési otthonában. A XXII. országos makettkiállításon és -versenyen két napon át több mint ötszáz alkotás várta az érdeklődőket.A főszervező, Magó Károly zászlós elmondta: hazánkban a szolnoki verseny az ország legszigorúbb szakmai megmérettetése. A legjobbak a profik mezőnyében indulhattak: közülük azoknak a maketteknek a készítőit, amelyek a maximálisan adható 100 pontból 90-et elértek, mesterlevéllel tüntették ki.
Azok pedig, akik még csak mostanában kezdték ragasztgatni makettjeiket, az amatőrök mezőnyében mutathatták be tudásukat. A fenti két kategóriában és négy korcsoportban meghirdetett versenyre benevezett alkotások értékelését végző szakmai zsüri elnöke az egyik legrégebbi hazai aktív makettező, Vadász István volt.Magó zászlós, aki tizenhárom éve szervezi ezeket a versenyeket Szolnokon, maga is megszállottan készíti otthon a makettjeit. Kizárólag repülőgépekkel, a magyar légierő gépeivel foglalkozik. Száz darabot már összerakott belőlük, ám ennek a mennyiségnek legalább a duplája vár még dobozokban a ragasztásra. Van olyan makettje is, amin 600 órát dolgozott; azt a MiG–19-est pedig, amelyikkel 2003-ban megnyerte az ország legszebb repülőgépének járó díjat, egy autóért sem adná oda.A szolnoki makettkiállítás és -verseny a legnagyobb múltra visszatekintő ilyen szakmai rendezvény Magyarországon. Először 1978-ban, a Kilián György Repülőmüszaki Főiskolán hirdettek olyan versenyt, amelyre maketteket is benevezhettek, azóta pedig töretlen a makettezés népszerüsége a városban.
Ez a hétvége azonban nemcsak az apróbb-nagyobb müremekekről szólt: kísérőrendezvényként ugyanis veterán jármüvek és hagyományőrző katonák is felvonultak, ingyenesen lehetett megnézni a repüléstörténeti relikviákat bemutató gyüjteményt, azaz a repüléstörténeti emlékkiállítást és a szabadtéri repülőmúzeumot is. A támogatójegyet vásárlók közt pedig sétarepüléseket sorsoltak ki.
Egy új harcjármű rendszerbe állításakor az első lépések egyik legfontosabbika a kezelők vezetési rutinjának megszerzése. A június 11-ei héten az MH Klapka György 1. Páncélosdandár egyik legkorszerűbb eszközével, a Leopard 2A7HU típusú harckocsival gyakorolják a harcjárművezetők többek között a közúton való közlekedést.
Húsz NATO tagállam 3200 résztvevője – köztük a Magyar Honvédség légvédelmi rakétacsoportja – tartott kiképzést kilenc bulgáriai és romániai helyszínen a RAMSTEIN LEGACY 2024 integrált lég- és rakétavédelmi gyakorlat keretében a levegőből érkező fenyegetésekkel szemben.
A közelmúltban számoltunk be lapunkon Brunei H145M rendeléséről, most pedig folytatódik a sor Belgiummal: az újabb beszerzés hírét a Párizsban megrendezett Eurosatory védelmi és biztonsági kiállításon jelentették be.
Lynx harcjárművel hajtott végre éleslövészetet az MH Kinizsi Pál 30. Páncélozott Gyalogdandár Tatárszentgyörgyön. A szcenárió keretében nemcsak lőttek az ellenségre, hanem a visszavonulást segítő köddel is zavarták őket.
Újabb két Leopard 2A7HU típusú harckocsi, illetve vezetői oktatójármű érkezett a tatai MH Klapka György 1. Páncélosdandárhoz a napokban – jelentette be Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter.
A Honvéd Vezérkar és a zalaegerszegi MouldTech Systems Kft. között létrejött együttműködés keretében drónos meteorológiai mérések segítik a 46. Katonai Ejtőernyős Világbajnokság szervezőit.
A magyar kormány korábbi döntései alapján az állam 2024. szeptember 1-jétől térítésmentesen biztosítja a végzős középiskolások részére a „B” kategóriás vezetői engedély megszerzését, ami a KRESZ és az egészségügyi oktatást tartalmazza.
A Magyar Védelmi Exportügynökség (VEX) saját nemzeti standot állított június 17-21. között a párizsi Eurosatory védelmi ipari kiállításon, amely az egyik legnevesebb európai védelmi kiállítás.
A holland királyi légitársaság a környezeti hatások csökkentése érdekében a fenntartható forrásból származó kerozin (SAF) mellett már szintetikus üzemanyag (e-SAF) használatát is vizsgálja, amely teljes életciklusra vetítve 90 százalékkal alacsonyabb kibocsátást eredményez. Az első ilyen járatok Hamburg és Amszterdam között közlekedtek.